Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com...Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com...Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com...Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com

Bİ'BOYA İNCELEME, KALE Bİ'BOYA NASIL?, Bİ BOYA İYİ Mİ?, Bİ BOYA ÜRÜNLERİ

bi boya inceleme

KALE "Bİ'BOYA" NASIL BİR BOYA?


    Yapı malzemeleri konusuyla uğraşmayanlar bile Kalekim'in adını yakından veya uzaktan duymuştur. Eskiden özellikle fayans yapıştırıcısı ve derz dolgusu deyince akla Kalekim gelirdi. Fayans yapıştırıcısında, derz dolgusunda özellikle eski ustaların asla vazgeçmeyeceği bir marka. 1973 yılında kurulan şirket, kalitesinden ödün vermeden yoluna devam ediyor. Yapı kimyasalları alanında ürün gamı oldukça geniş olan Kalekim, günümüzde de çok en çok tercih edilen markaların arasında bulunuyor.
    İşte Bi'Boya da bu Kale grubu şirketlerinden biri. Boya sektöründe uzun zamandır Kale Boya adı altında olmasına rağmen bilinirliği nispeten düşüktü. Kalekim boyaları artık ismini değiştirerek Bi'Boya adı altında markalaşma sürecine girdi. Yaptığı yatırım ve reklamlarla Bi'Boya'nın markalaşma sürecinin oldukça iyi gittiğini söyleyebiliriz.
    Piyasada Kale Boya adıyla satıldığı zamanlardan beri Kale Boya kullanıcıları zaten Bi'Boya kalitesini biliyor. Bi'Boya kullanıcı yorumları kaliteden ödün vermediğini bize gösteriyor. Bauhaus gibi büyük yapı marketlerden Bi'Boya satın alan müşterilerin olumlu yorumları göze çarpıyor.
    Bi'Boya'nın boya gamı da oldukça geniş. Diğer markalarda olduğu gibi Bi'Boya'nın da boya grubunda ekonomik ve üst kalite boyaları var. Yani birinci kalite plastik boya da var. Ekonomik plastik boya da. Aynı durum iç ve dış cephelerde su bazlı silikonlu boyalar içinde geçerli.
    Yani boya tercihi yaparken kullanım amacınıza uygun boya satın aldığınızda Bi' Boya markasından memnun kalmamanız için hiçbir sebep yok.

Bi'Boya'nın Bazı Ürünleri


    İç cephe plastik boyaları, İç ve dış cephe silikonlu su bazlı boyalar, İç ve dış cephe astarları, rutubete dirençli boyalar, ısı yalıtım boyası, genel amaçlı boyalar, dekoratif boyalar, (Betonart, Cam Sıva, Sedef Metalik v.b.) ve diğer boya uygulama aparatları ve yardımcı malzemeler.

www.techrehber.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

* Adınızı mutlaka yorumlara yazınız.
* Yorumunuz hangi konuya yorum yaptıysanız o sayfanın altınadır, ayrıca son konuşulanlar kısmından yorumunuzu bulabilirsiniz.
* Yorumların büyük bir kısmı 3 gün içinde yayınlanır.
* Yorum formundaki " beni bilgilendir " kutusunu işaretlerseniz, yorumunuz cevaplandığında size bilgi ve bağlantı maili gelir.
* Yorumunuz 3 gün içinde yayınlanmadıysa uygun değildir veya uzmanlığımız dışındadır.
(Destek için sitemizi sosyal medya platformlarında paylayaşabilirsiniz.) www.techrehber.com