Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com...Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com...Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com...Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com

Hidrolux Nedir?, Dyo Hidrolux Nasıl Bir Boya?, Hidrolux Nasıl Uygulanır?, Hidrolux İle Neler Boyanır?


Hidrolux nedir?

    Hidrolux, Dyo'nun su bazlı, akrilik emülsiyon esaslı, kokusuz, parlak genel maksatlı boyasıdır.
2,5 lt. 7,5 lt. ve 15 lt. lik ambalajlarda satılır.

Dyo Hidrolux Nasıl Bir Boya?

    Hidrolux, akrilik emülsiyon asaslı olduğundan insan ve çevre sağlığına dosttur.
Örücü, sararmayan, darbe ve çiziklere dayanıklı, su ile silinebilir bir boyadır.

Hidrolux ile Neler Boyanır?

    Dyo Hidrolux, genel maksatlı bir boyadır. Ahşap, metal, duvar, beton, mineral yüzeylerde kullanılabilir.
Ahşap mobilyalar, panel kapılar, pencere ve ahşap ve metal doğramalar, mineral ve parlak yüzeylerde ise geçiş astarı ardından kullanılabilir.

Hidrolux Nasıl Uygulanır?

    Hidrolux fırça veya rulo ile inceltilmeden kullanılır.
İlk defa boya yapılacak ahşaplarda yüzeylerde: Ahşabın küçük dal ve budakları varsa temizlenir. Boşluk ve delikler varsa ahşap macunu ile doldurulur. Macun kuruduktan sonra renksiz ahşap koruyucu ile veya Hidrolux %10 sulandırılarak astar olarak kullanılır. Astarın ardından 24 saat sonra Hidrolux boya  uygulanır. Diğer katlarda ise 6 saat beklemek yeterlidir.
Parlak, mineral ve sentetik boyalı (yağlı boya) yüzeylerde: 1 kat geçiş astarı uygulandıktan sonra kuruması beklenir. Daha sonra Hidrolux 6 saat ara ile birkaç kat uygulanır.

Hidrolux Boya ile Ne Kadar Alan Boyanabilir?

    Hidrolux ile yüzeye ve astarlamaya bağlı olarak 1 litre ile bir katta 14-16 m² alan boyanabilir.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

* Adınızı mutlaka yorumlara yazınız.
* Yorumunuz hangi konuya yorum yaptıysanız o sayfanın altınadır, ayrıca son konuşulanlar kısmından yorumunuzu bulabilirsiniz.
* Yorumların büyük bir kısmı 3 gün içinde yayınlanır.
* Yorum formundaki " beni bilgilendir " kutusunu işaretlerseniz, yorumunuz cevaplandığında size bilgi ve bağlantı maili gelir.
* Yorumunuz 3 gün içinde yayınlanmadıysa uygun değildir veya uzmanlığımız dışındadır.
(Destek için sitemizi sosyal medya platformlarında paylayaşabilirsiniz.) www.techrehber.com