Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com...Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com...Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com...Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com

Soudal Ürünleri, Soudal Silikon, Soudal Köpük, Soudal Mastik, Soudal Fix All Nedir?

Soudal Ürünleri
    Soudal Avrupa’da kurulmuş olup, PU köpük yapıştırıcı ve mastik ürün üretmektedir. Soudal şirketi piyasada bulunan yapıştırıcı ve kapatıcı özelliklere sahip ürünler üreten şirketlerden bağımsız şekilde üretim yapmakta ve bu ürünleri piyasaya sürmektedir. Soudal firmasının çok uluslu şirketlerden bağımsız olarak hizmet vermesi onun ürettiği ürünlerin de piyasa da bulunan ürünlerden farklı özelliklere sahip olmasına olanak tanımaktadır. Soudal firması dünya genelinde tanınmış bir marka olup, dünya çapında ürün üretmekte ve bu ürünleri satışa sunmaktadır. Firmanın dünya çapında üretim ve satış yapmasında rol oynayan en büyük aktör markanın güçlü bir yapıya sahip olmasıdır. Bu marka ortalama 120 ülkede hizmet vermekte ve bu hizmet verilen ülkelerin birçok bölgesinde üretim tesisi barındırmaktadır. Aynı zamanda firma piyasada aynı kategoride hizmet veren diğer firmalara göre en iyi teknik ve lojistik desteği de bünyesinde bulundurmaktadır. 
    Firmanın üretim tesislerinde ürettiği ve satışa sunduğu ürünler, soudal fix all, soudal mastik, soudal silikon, soudal PU köpük, soudal nötr silikondur.
Soudal Fix All Ürünleri  
    Soudal fix all her hangi bir ürün adı veya markası değildir. Bu belirli özelliklere sahip bir takım ürünün yer aldığı kategoriye verilen genel isimdir. Bu kategori içinde fix all turbo, fix all classic, fix all high tack ve fix all crystal ürünleri yer almaktadır. 
    Fix All Turbo yüksek kaliteli bileşenlerden oluşturulmuş olup birçok alanda kaliteli dolgu işleri meydana getirmek için kullanılmaktadır. Bu ürün uygulandığı bölgede tamamen kuruduktan sonra sertleşmemekte elastik bir yapıya sahip olmaktadır. Aynı zamanda ürün kuruduktan sonra su bazlı boyalar ile boyanabilir. Ürün her türlü yüzeye rahatlıkla uygulanabilmek ile birlikte hızlı kuvvet birikimli yapıya sahiptir. Ürün uygulandığı bölge de kaliteli yapıştırıcı etkisi yarattığı için uzun süre işlem gören bölge de herhangi bir sorunla karşılaşılmamaktadır. Bu ürünün kullanım alanları levhalar, profil ve yüzey parçalarını birleştirme işlemlerinde ve inşaat sektöründe kullanılmaktadır. 
    Fix all classic yüzeylere çok kolay uygulanabilmekte ve rahatlıkla şekil verilmektedir. Ürün sahip olduğu kaliteli yapışma gücünden dolayı doğal taşlar ve gözeneklere sahip yüzeyler üzerinde kalıntı bırakmamaktadır. Sızdırmazlık ürünü olarak rahatlıkla kullanılabilecek olan ürün ıslak yüzeylerde de yapışma özelliği göstermektedir. 
    Soudal mastik kategorisinde Acryrub exterior facade, Acryrub silikonize, acryrub ve acryrub flexi ürünleri yer almaktadır. Bu ürünler genel olarak antibakteriyel özelliğe sahiptirler ve ürünlerin uygulanmasından sonra herhangi bir kararma veya sararma meydana gelmemektedir. Aynı zamanda ürünler uygulandıktan sonra boyanabilmektedir. 
    Soudal PU köpük kategorisinde Soudafoam X-tra, Soudafoam 1K, Soudafoam Gun Click Fix, Soudafoam Gun, Soudafoam FR Gun, Soudafoam Comfot ürünleri yer almaktadır. Bu ürünler tek bileşenli bir yapıya sahiptirler aynı zamanda kaliteli yapışma özelliğine sahiptir. Bu ürünler ozon tabakasına zarar vermemektedir.