Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com...Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com...Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com...Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com

Dolap Fayans Veya Duvardan Ayna Nasıl Sökülür?, Yapıştırılmış Ayna Nasıl Çıkartılır?


    Dolap, fayans veya duvardan ayna sökmek yapıştırmaktan çok daha zor bir iştir. Yapıştırma büyük ihtimalle silikon veya çift taraflı köpük bant ile yapılmıştır. İhtiyacınız olan sadece çelik tel ve size yardımcı olabilecek bir kişi.
    Çelik teli aynasın akasından geçirin ve iki ucundan, iki kişi aşağıya bastırarak sanki bir el testeresi kullanıyormuş gibi ileri geri oynatın.
    Aynanız büyükse üçüncü bir kişi aynanın ön tarafından tutabilir. Bu sayede kırılıp kopan parçalar yere düşüp bir kazaya sebep olmaz. Bu yöntem ile aynanız küçük ise belki aynayı kırmadan bile çıkarabilirsiniz.
www.techrehber.com