Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com...Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com...Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com...Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com

Dyo Teknoplast Nasıl Bir Boya?, Dyo Teknoplast İyi Mi?, Dyo Teknoplast'ın Özellikleri    Dyo Teknoplast su bazlı, kokusuz, silinebilir, kapatma ve yayılma gücü çok yüksek, küf dirençli bir boyadır. Eski ustalar Teknoplast'ı boyayı ön kısmındaki jet uçaklarından biliyor. Artık bu boyanın ambalajının daha sade olduğunu görüyoruz. İçerisindeki sıvı teflon (ptfe) sayesinde duvar yüzeyindeki yağlı lekeler bile kolaylıkla temizlenebiliyor.
    Dyo Teknoplast Dyo'nun piyasada en çok tutulan duvar boyalarından bir tanesiydi. Halâ bazı ustalar ustalar kapatma ve iyi yayılma özelliğinden dolayı Teknoplast'dan vazgeçmiyor. Fiyatının diğer silikonlu boyalara göre yüksek olmasından olsa gerek; günümüzde yerini Dyo Dinamik İpek mat Silikonlu'ya bırakmış gibi görünüyor.