Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com...Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com...Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com...Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com

Marshall Hijyen Nasıl Bir Boya?, Marshall Hijyen İyi Mi?, Marshall Hijyenin Özellikleri   Marshall Hijyen Nasıl Bir Boya?

 Su bazlı, kokusuz, kapatma ve yayılma özelliği oldukça yüksek Marshall'ın en iyi boyalarından bir tanesi.
    En önemli özelliği ise içerdiği gümüş iyonları sayesinde antimikrobiyal özellik taşıması. Yani boya yüzeyine temas eden bakteriyi kısa sürede öldürüyor. (Japon "JIS-Z 2801:2000" standartlarının karşıladığı IMSL tarafından belgelenmiştir.) Bu özelliği sayesinde özellikle çocuk odaları, hastaneler, veterinerler, kreş, okul, gıda üretim tesisleri, ilaç tesisleri gibi gibi sağlıklı ortamlar oluşturulmak istenen mekanlarda kullanılabilir.  
    Ayrıca atmosfere verilen organik uçucu madde miktarı (VOC) açısından Avrupa Birliği normlarının altında.  
    Marhall hijyen sadece 2,5lt ve 15lt. lik ambalajlarda kendine özel hazır 5 renk ile tüketiciye sunuluyor. (Çiğ damlası, bebek pembe, nil kıyısı, mum ışığı, ıslak kum.) Ayrıca boya renklendirme makinelerinde da renklendirme yapılabilir.

Diğer Özellikleri
  • İpek mat görünümlü,
  • Küf ve mantar oluşumuna karşı dirençli,
  • Silikonlu, silinebilir.