Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com...Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com

Permolit Boya Nasıl?, Permolit Boyanın Özellikleri?, Permolit Boya İyi Mi?

    

    Permolit boyaları 40 yıldan fazla deneyimi ile Akçalı Boya ve Kimya San. tarafından üretiliyor ve yurt dışında 10 dan fazla ülkeye ihraç ediliyor.  Her kalitede boya üretiyor. Yani firmaya ait çok üst kalite su bazlı silinebilir boya da bulabilirsiniz, kesenize uygun ekonomik plastik bir boya da.
    Su bazlı boya, vernik, sentetik boya, efekt boyaları, astar boyalar, panel kapı boyası ve aklınıza gelebilecek daha birçok boya, macun, su ve ısı yalıtım malzemeleri üretip Türkiye ve dünya pazarına sunuyorlar. Özellikle Akçalı Sprey Boya ve Permolit Süper Tavan Boyası ürünleri ile Türkiye'de sprey boyası ve tavan boyası satışında lider konumdadır.
    Önceleri İstanbul, Eskişehir, Kayseri gibi illerde çok bilinen Permolit boyaları artık sosyal medya ve TV reklamlarının da etkisiyle Türkiye'nin diğer illerinde de aranan marka oluyor. Sürekli genişleyen bayi ağı ve artık büyük marketlerde de bulunabilmesi tüketicilerin Permolit markasına artık kolayca ulaşmasını sağlıyor. Bauhaus gibi büyük yapı marketlerde ve Türkiye'deki yüzlerce bayilerinde kolayca Permolit boya bulabilirsiniz.
 
Hakkımızda


Blogs lists and reviews
blog search directory Follow me on Blogarama