Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com...Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com...Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com...Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com

Kırık Cep Telefonu Nasıl Yapıştırılır?, Kırık Telefonlar İçin En Uygun Yapıştırıcılar Hangileri?, Telefon Yapıştırmak


    Telefon kırıklarında japon yapıştırıcısı (Siyanoakrilat) gibi hızlı kuruyan değil, metal veya plastik parçalara özel geç kuruyan yapıştırıcılar veya yerine göre jel japon yapıştırıcısı kullanılabilir.
    Yapıştırıcının geç kuruması, telefonun istenmeyen yerlerine yapıştırıcı bulaştığında temizliği kolaylaştırır. Ayrıca ince işlerde yapıştırılan yerin tam olarak ayarlanmasına ve düzeltmeye imkan verir. Mümkün olduğunca sıvı ve ince yapısı olan yapıştırıcılar tercih edilmelidir.
    Telefon için kullanabileceğiniz, geç kuruyan, ince yapılı bazı yapıştırıcılar:
Kontakt yapıştırıcılar: (Bison Kit, Pattex Metal-Plastik-Cam, Pattex Tamir Extreme)
    Nasıl Yapıştıracağım?: Yapıştırıcıyı kırılan bölgeye ince bir katman halinde sürün 4-5 dakika bekleyin ve yapıştırın 1 gün  kıpırdatmadan bekletin.