Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com...Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com

Asma Klozet Nasıl Monte Edilir?, Gömme Rezervuarın Montajı Nasıl Olur?

   
Asma klozetler şık görünümü ile dekoratif amaçlı veya küçük banyolarda yerden tasarruf etmek için kullanılır. Banyonuza asma klozet taktırmak istiyorsanız birkaç önemli ayrıntıya dikkat etmeniz gerekiyor.
    Asma klozetlerin su girişleri arkadan olduğu için plastik asma rezervuarlar ile kullanılamaz. Yani gömme rezervuar ile kullanılmak zorundadır.

Asma klozetin gömme rezervuarı iki şekilde monte edilebilir :

1) Klozetin arkasına gömme rezervuarın eninden birkaç cm. daha kalın bir duvar örülerek monte edilir. Örneğin rezervuarın eni 8-9 cm. ise 15 cm. kalınlığında bir duvar örülebilir. (Tuğla ve suya dayanıklı alçıpan ile yapılabilir.)
2) Bir diğer yöntem ise gömme rezervuarı havalandırma boşluğuna denk getirmektir. Gömme rezervuar banyonun havalandırma boşluğundan dışarı çıkarılarak monte edilir.
    Gömme rezervuarlarda çok sık akla gelen sorulardan biri duvarın içindeki rezervuarın nasıl tamir olacağıdır. Gömme rezervuarın geniş kontrol paneli (geniş sökülebilir basma butonları) tamir veya parça değişimine imkân verir.
Hakkımızda


Blogs lists and reviews
blog search directory Follow me on Blogarama