Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com...Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com...Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com...Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com

En İyi Tavan Boyası Hangisi?, En Çok Kullanılan Tavan Boyaları Hangileri?, İyi Bir Tavan Boyası Nasıl Olmalı?


İYİ BİR TAVAN BOYASI NASIL OLMALI?

    Tavan boyasının uygulanmasındaki amaç temiz bir tavan elde etmek, kirlenmiş yerleri ve lekeleri kapatmaktır. Bu yüzden tavan boyası yüksek kapatıcı özellikte ve kar beyazı olmalıdır. Ayrıca boyarken iz yapmamalıdır.

    Yapı marketlerde ustaların en çok sorduğu tavan boyalarını sizin için araştırdık.

PERMOLİT SÜPER TAVAN BOYASI

    Türkiye'nin en çok satan tavan boyası Permolit Süper Tavan kapatacılığı, fazla boyama alanı ve hataları belli etmemesi ile ön plana çıkıyor. Türkiye'nin ilk tavan boyalarından olma özelliğini taşıyan Permolit Tavan Boyası özellikle İstanbul, Eskişehir, Kayseri illerinde biliniyor ve tercih ediliyor. Türkiye'de büyük yapı marketlerin de artmasıyla diğer illerde de hızla tanınıyor. Ayrıca Türkiye'de tavan boyası satışının %60 ınden fazlasını Permolit Süper Tavan Boyası oluşturuyor.

DYO TAVAN BOYASI

    Duvarda hangi marka olursa olsun tavanda hala Dyo'da ısrar eden birçok usta mevcut. Kapatıcılığı ile ön plana çıkan bu tavan piyasada en çok satılan tavan boyaları arasında.

NANO TEKNOLOJİ TAVAN BOYALARI

    Nano teknoloji ile yapılmış yüksek metrekare ve beyazlık özelliğine sahiptir. Nano teknoloji olması beyazlığını uzun süre korumasını, küf ve bakteri oluşumunu engellemesine yardımcı olur. Fiyatı normal tavan boyalarından çok daha fazla olduğundan çok tercih edilmese de uzun süre beyaz kalacak, bakteri ve küf oluşumunu engelleyecek bir tavan boyası arıyorsanız kullanabilirsiniz.

MARSHALL TAVAN BOYASI

    Genellikle sadece Marshall duvar boyası kullanan ustalar ve bu ustaların tavsiyesi üzerine satın alınır. Beyazlığı ile ön plana çıkan tavan boyasıdır.

POLİSAN TAVAN BOYALARI

    Polisan'ın Ultra Tavan boyasını beyazlığı ile ön plana çıkıyor.  Polisan Elegans tavan boyası ise yapı marketlerde, boya bayilerinde ve hırdavatçılarda küf önleyici özellik arayan müşteriler tarafından satın alınıyor.

TEK TAVAN BOYASI

     Tek Tavan Boyası, Ankara ve çevre illerde ustaların vazgeçemediği yüksek örtücü bir tavan boyasıdır. Üretimi Ankara'da yapıldığından Ankara'daki boya ustalarının çok büyük bir bölümü bu tavan boyasını kullanmaktan vazgeçmiyor.

FİLLİ TAVAN BOYASI

    Filli Boyanın duvar boyasının kalitesine güvenen boya ustaları tavanda da yüksek örtücü Filli Tavan Boyasından vazgeçmiyor.