Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com...Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com...Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com...Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com.....Sitemize hoş geldiniz.....www.techrehber.com

ELEKTRİK SÜPÜRGESİNİN YIRTILAN HORTUMU NASIL YAPIŞTIRILIR?, YIRTIK BAHÇE HORTUMU YAPIŞTIRMAK, SU HORTUMU YAPIŞTIRMAK

    
    Açılan, yırtılan elektrik süpürgesi hortumu veya bahçe su hortumu için yenisini alana kadar en etkili çözüm genel amaçlı tamir bantlarıdır. Bu bantları bazı hırdavatçılarda ve yapı marketlerde bulmanız mümkün. Piyasada Power Tape, Duck Tape, genel amaçlı tamir bandı adında satılır. Çok kuvvetlidirler. İç ve dış mekanda kullanılabilirler. Ayrıca (uv ışınları) güneş ışınlarına ve suya dayanıklıdırlar. 
    Yırtık yeri birleştirdikten sonra gerdirerek en az 6-7 kez etrafından sıkıca sarın. Yeni bir hortum alana kadar uzun süre idare edecektir.
    

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

* Adınızı mutlaka yorumlara yazınız.
* Yorumunuz hangi konuya yorum yaptıysanız o sayfanın altınadır, ayrıca son konuşulanlar kısmından yorumunuzu bulabilirsiniz.
* Yorumların büyük bir kısmı 3 gün içinde yayınlanır.
* Yorum formundaki " beni bilgilendir " kutusunu işaretlerseniz, yorumunuz cevaplandığında size bilgi ve bağlantı maili gelir.
* Yorumunuz 3 gün içinde yayınlanmadıysa uygun değildir veya uzmanlığımız dışındadır.
(Destek için sitemizi sosyal medya platformlarında paylayaşabilirsiniz.) www.techrehber.com