DEKORATİF RENKLİ BANTLAR, DESENLİ BANTLAR VE KULLANIM ALANLARI


    Dekoratif bantlar, hayatınızı renklendirecek sizi ve çocuklarınızı mutlu edecek, uygulaması çok kolay, çok güzel düşünülmüş, ürünler. Bu küçük detaylar çevrenizi tahmin ettiğinizden daha çok değiştirerek yaşadığınız mekanı gerçekten daha güzel hale getiriyor.
    İster kendiniz zevkinize göre yaşam alanınızı güzelleştirin, ister çocuklarınıza verin istediği yere yapıştırıp kendi oyuncak veya mekanlarını güzelleştirsinler. Üstelik boya kalemleri gibi leke problemi de yok. Sıkıldığınız zaman değiştirin, yüzlerce modeli var.
    Eski eşyalarınızı odanıza daha uyumlu hale getirmek için veya eski bir oyuncağı yeni bir oyuncak gibi renklendirip cıvıl cıvıl yapmak için kullanabilirsiniz. Yapacaklarınız sizin hayal gücünüzle sınırlı. Laptopunuzun kapağında, dolaplarınızın ön kenarlıklarında resimlerinizin çerçevelerinde, kapılarınızda, telefonlarınızda, bisikletinizde, mutfağınızda çiçek saksılarınızda çocuk odalarında, abajurlarınızda, anahtar ve prizlerinizde, defter, kitap veya ayakkabılarınızda hatta araçlarınızda kullanabilirsiniz.
Bu ürünleri Bauhaus'lardan veya internetten alabilirsiniz. Çevrenizdeki küçük dokunuşlar dünyanızı çok değiştirecek.

www.techrehber.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

* Adınızı mutlaka yorumlara yazınız.
* Yorumların büyük bir kısmı 3 gün içinde yayınlanır.
* Yorum formundaki " beni bilgilendir " kutusunu işaretlerseniz, yorumunuz cevaplandığında size bilgi ve bağlantı maili gelir.
* Yorumunuzu bulamıyorsanız son yorumlara bakın veya yorum
yaptığınız konunun altındaki daha fazlasını yükle veya yükleniyor
yazısına tıklayın.
* Yorumunuz 5 gün içinde yayınlanmadıysa uygun değildir veya uzmanlığımız dışındadır.