PERMOLİT BOYA NASIL?, PERMOLİT BOYANIN ÖZELLİKLERİ?,PERMOLİT BOYA İYİ Mİ?

    Permolit boyaları 40 yıldan fazla deneyimi ile Akçalı Boya ve Kimya San. tarafından üretiliyor ve yurt dışında 10 dan fazla ülkeye ihraç ediliyor.  Her kalitede boya üretiyor. Yani firmaya ait çok üst kalite su bazlı silinebilir boya da bulabilirsiniz, kesenize uygun ekonomik plastik bir boya da.
    Su bazlı boya, vernik, sentetik boya, efekt boyaları, astar boyalar, panel kapı boyası ve aklınıza gelebilecek daha birçok boya, macun, su ve ısı yalıtım malzemeleri üretip Türkiye ve dünya pazarına sunuyorlar. Özellikle Akçalı Sprey Boya ve Permolit Süper Tavan Boyası ürünleri ile Türkiye'de sprey boyası ve tavan boyası satışında lider konumdadır.
    Önceleri İstanbul, Eskişehir, Kayseri gibi illerde çok bilinen Permolit boyaları artık TV reklamlarının da katkısıyla Türkiye'nin diğer illerinde de aranan marka oluyor. Sürekli genişleyen bayi ağı ve artık büyük marketlerde de bulunabilmesi tüketicilerin Permolit markasına artık kolayca ulaşmasını sağlıyor. Bauhaus gibi büyük yapı marketlerde ve Türkiye'deki yüzlerce bayilerinde kolayca Permolit boya bulabilirsiniz.
 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

* Adınızı mutlaka yorumlara yazınız.
* Yorumların büyük bir kısmı 3 gün içinde yayınlanır.
* Yorum formundaki " beni bilgilendir " kutusunu işaretlerseniz, yorumunuz cevaplandığında size bilgi ve bağlantı maili gelir.
* Yorumunuzu bulamıyorsanız son yorumlara bakın veya yorum
yaptığınız konunun altındaki daha fazlasını yükle veya yükleniyor
yazısına tıklayın.
* Yorumunuz 5 gün içinde yayınlanmadıysa uygun değildir veya uzmanlığımız dışındadır.