Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

ELEKTRONİK CİHAZLARI BOYAMAK, ELEKTRONİK CİHAZLARDAKİ ÇİZİKLERİ GİDERMEK, CEP TELEFONUNU BOYAMAK, CEP TELEFONUNDAKİ ÇİZİĞİ GİDERMEK, CEP TELEFONU BOYANIR MI?

    Cep telefonu, laptop, dijital fotoğraf makinası, mp3 veya mp4 çalar gibi elektronik cihazlarınız nano kaplama değilse zamanla çizilmesi veya boyasının çıkması kaçınılmazdır. Cihazınıza zarar vermeyen bu gibi durumlar için özel olarak üretilmiş hazır bir rotüş boyası ne iyi olurdu değil mi..
    Maalesef dijital cihazlar için üretilmiş özel, dayanıklı bir boya yok. Aklınıza spreyle boyamak da gelebilir fakat sprey boyalar çok kalıcı değildir, ayrıca genellikle cihazınıza uygun bir renk bulamazsınız. Özellikle cep telefonu, mp3 veya mp4 çalar gibi elde veya cepte taşınan küçük cihazlar sprey boyalar ile boyandığında dayanıklı olmuyor.
    Hem dayanıklı hem de bir çok renk çeşidi olan renkli tırnak ojeleri size bu konuda çözüm olabilir. Üstelik fiyatları da ucuz. Küçük fırçasıyla ister çizilen yerleri kapatın isterseniz tekrar boyayın. Yüzlerce renk seçeneği olan tırnak ojelerinden mutlaka cihazınıza uygun metalik veya sade bir renk bulacaksınız. (Bildiğiniz gibi tırnak ojesini sadece aseton çıkarıyor.)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

* Adınızı yorumlara yazınız.
* Yorumların büyük bir kısmı 3 gün içinde yayınlanır.
* Yorumunuzu bulamıyorsanız son yorumlara bakın veya yorum
yaptığınız konunun altındaki daha fazlasını yükle veya yükleniyor
yazısına tıklayın.
* Yorumunuz yayınlanmadıysa uygun değildir veya uzmanlığımız
dışındadır.