ASPİRATÖR NASIL SEÇİLİR?, ASPİRATÖR VE DAVLUMBAZ NASIL ALINIR?, EN İYİ ASPİRATÖR HANGİSİ?, EN İYİ DAVLUMBAZ HANGİSİ?

    Aspiratör ve davlumbaz alırken kaliteli bir seçim yapmak istiyorsanız. Sizin için derlediğimiz kaliteli aspiratör ve davlumbazın özelliklerine bir göz atın. 
  • Aspiratör ve davlumbazlarda karbon filtre kullananları seçin. Karbon filtre yemek kokusunu ve yanmış yağ kokusunu absorve edip emer. Koku yapmaz ve aspiratörü bacasız kullanma imkanı da verir.  Sürekli kullanılan bu filtrelerin 6 ayda bir değiştirilmesi gerekir. Ayrıca cihazın içinde bulaşık makinasında yıkanabilir diğer bir filtre de bulunmalı ve bu filtre de düzenli olarak yıkanmalıdır.
  • İyi bir davlumbaz ve aspiratör sessiz çalışmalır. Satın alacağınız mağazada teşhiri varsa çalıştırıp kontrol edebilirsiniz.
  • Genellikle emiş gücü yüksek ve çift motorlu aspiratörler tercih edilir. Ayrıca emiş gücünü ayarlayabileceğiniz kademe ayarları olmalı.
  • Aspiratör veya davlumbazda aydınlatmalı olanları da tercih edebilirsiniz. Bu özellik fazla kullanılmasa da cihazın içindeki ampuller elektriği fazla tüketmeyen küçük ampullerdir.
  • Servis ağı da yaygın bir cihaz seçmeye çalışın. Bulunduğunuz ilde servisi olup olmadığını satıcıya sorun.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

* Adınızı mutlaka yorumlara yazınız.
* Yorumların büyük bir kısmı 3 gün içinde yayınlanır.
* Yorum formundaki " beni bilgilendir " kutusunu işaretlerseniz, yorumunuz cevaplandığında size bilgi ve bağlantı maili gelir.
* Yorumunuzu bulamıyorsanız son yorumlara bakın veya yorum
yaptığınız konunun altındaki daha fazlasını yükle veya yükleniyor
yazısına tıklayın.
* Yorumunuz 5 gün içinde yayınlanmadıysa uygun değildir veya uzmanlığımız dışındadır.