PORSELEN NASIL YAPIŞTIRILIR?, EN İYİ PORSELEN YAPIŞTIRICISI HANGİSİ?, PORSELEN TABAK BİBLO NASIL YAPIŞTIRILIR?

   
    Porselen yapıştırıcısı için çok fazla araştırma yapmanıza gerek yok; çünkü her yere bulabileceğiniz japon yapıştırıcıları porseleni en iyi yapıştıran yapıştırıcıdır. Kırtasiyelerde, hırdavatçılarda yapı marketlerde kolayca bulabilirsiniz. Sıvı ya da jel olabilir. Porselen için sıvı olanı tercih edin. Ayrıca aktivatörlü yapıştırıcıyı da (spreyli) kullanabilirsiniz.
    Eğer yapıştırıcının japon yapıştırıcısı adıyla bildiğimiz yapıştırıcı olduğundan emin değilseniz; üzerinde veya arkasında temel maddesi olan siyanoakrilat yazısını arayın.
    Yapıştırıcıyı tek ya da iki yüzeye de ince sürüp birleştirin. 10-15 saniye kadar hafifçe bastırın.
www.techrehber.com

2 yorum:

  1. ama sıcak suyla yıkandıgı zaman tekrar kırılır ve bulaşık makinesine de konmaz. insanlar daha kalıcı çözümler arıyor bu konuda.. Ben dahil!!

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Porselen için en iyi yapıştırıcı sıvı ve jel japon yapıştırıcısıdır. Diğer yapıştırıcılar kalınlık yapar. Kimyasallara ve suya dayanıklıdır fakat bir süre sonra bulaşık makinasındaki sıcak sudan etkilenmeye başlayacaktır.

      Sil

* Adınızı mutlaka yorumlara yazınız.
* Yorumların büyük bir kısmı 3 gün içinde yayınlanır.
* Yorum formundaki " beni bilgilendir " kutusunu işaretlerseniz, yorumunuz cevaplandığında size bilgi ve bağlantı maili gelir.
* Yorumunuzu bulamıyorsanız son yorumlara bakın veya yorum
yaptığınız konunun altındaki daha fazlasını yükle veya yükleniyor
yazısına tıklayın.
* Yorumunuz 5 gün içinde yayınlanmadıysa uygun değildir veya uzmanlığımız dışındadır.