KIRIK AHŞAP MASA AYAĞI YAPIŞTIRMAK, ZİGON AYAĞI YAPIŞTIRMAK, SEHPA AYAĞI YAPIŞTIRMAK

    Masa, zigon ya da sehpa benzeri ahşap eşyanızın kırılan ayağını şu şekilde yapıştırabilirsiniz. Kullanabileceğiniz yapıştırıcılar: Beyaz tutgal, epoksi, Derby-Bally benzeri yapıştırıcılar, genel amaçlı montaj yapıştırıcısı,sprey yapıştırıcı.
Beyaz tutgal: Yapıştırıcıyı her iki tarafa sürüp yapıştırın. Kıpırdatmadan 1 gün kurumasını bekleyin.
Epoksi: Epoksi karışımını eşit miktarda bir kabın içinde karıştırdıktan sonra yüzeylere sürün ve yapıştırın. Kıpırdatmadan yaklaşık yarım saat kurumasını bekleyin.
Deby-Bally cinsi: Yapıştırıcıyı her iki yüzeye de ince bir tabaka halinde sürün ve 5 dakika gazının (solvent) uçmasını bekledikten sonra yapıştırın. Kıpırdatmadan bir gün kuruması için beklenir.
Genel Amaçlı Montaj Yapıştırıcısı: Yapıştırıcıyı bir yüzeye sürün, yapıştırıp geri çekin. 5 dakika gazının uçması için bekleyin tekrar yapıştırın. Kıpırdatmadan 1 gün kuruması gerekir.
Sprey Yapıştırıcı: Spreyi bir yüzeye sıkın, yapıştırıcısını da diğer yüzeye sürün ve çok dikkatli bir şekinde ayarlamanızı yaparak bir defada yapıştırmaya çalışın. Yapışma süresi birkaç saniyedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

* Adınızı yorumlara yazınız.
* Hesabınız yoksa adsız seçeneğini seçtikten sonra isminizi yazarak yorumunuzu bırakınız
* Yorumların neredeyse tamamı 3 gün içinde yayınlanır.
* Yorumunuzu bulamıyorsanız son yorumlara bakın veya yorum yaptığınız konunun altındaki daha fazlasını yükle veya yükleniyor yazısına tıklayınız.
* Yorumunuz yayınlanmadıysa uygun değildir veya uzmanlığımız dışındadır.