ÇIKAN FAYANSLARI YAPIŞTIRMAK, KIRIK FAYANS YAPIŞTIRMAK, DÜŞEN FAYANSLARI YAPIŞTIRMAK

    Fayans yapıştırıcıları büyük ambalajlarda satıldığından banyo veya mutfağınızdaki bir iki parça düşen fayansı yapıştırmak için daha pratik bir çözüme ihtiyacınız olabilir.
    Elinizde pencerelere kullandığınız silikon veya mastik varsa bunu fayansın arkasına şerit çekerek veya noktalama yaparak sürün. Silikon neredeyse her zeminde kullanılabilen mükemmel bir yapıştırıcıdır. Düşen fayansı duvarınıza yapıştırdıktan sonra ise kenarlarından bant ile tutturun bir gün bekledikten sonra bantı çıkarabilirsiniz.
    Bu yapıştırma yöntemi sadece duvar fayansları için kullanın. Yerdeki fayanslar üzerine yük bindiğinden kırılma yapacaktır.
    Silikonun dışında, büyük yapı marketlerde ve bazı hırdavatçılarda bulabileceğiniz silikona  benzer profesyonel genel amaçlı montaj yapıştırıcılarını da kullanabilirsiniz. Solventli ve solventsiz türleri mevcuttur. Solventli olanı seramik, taş v.b maddeler için daha uygundur.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuzu ve Cavabını Bulmak İçin :
* Adınızı yorumlara yazıp son yorumlar kısmına bakabilirsiniz.
* Yorumunuz hangi konuya yorum yaptıysanız o sayfanın altınadır.
* Sayfada yorum çok fazla ise sayfanın altındaki " daha fazlasını yükle " ye tıklayın ki yorumların devamı görünsün.
* Yorumların büyük bir kısmı 3 gün içinde yayınlanır.
* Yorum formundaki " beni bilgilendir " kutusunu işaretlerseniz, yorumunuz cevaplandığında size bilgi ve bağlantı maili gelir.
* Yorumunuz 3 gün içinde yayınlanmadıysa uygun değildir veya uzmanlığımız dışındadır.

(Destek için sitemizi sosyal medya platformlarında paylayaşabilirsiniz.) www.techrehber.com