HORTUM YAPIŞTIRMAK, ELEKTRİK SÜPÜRGESİ HORTUMU YAPIŞTIRMAK

    
   
    Açılan elektrik süpürgesi hortumu için en etkili çözüm genel amaçlı bantlardır. Bu bantları bazı hırdavatçılarda ve yapı marketlerde bulmanız mümkün. Piyasada Power Tape veya Duck Tape adı altında satılır. Çok kuvvetli olup iç ve dış mekanda kullanılabilirler. Ayrıca (uv ışınları) güneş ışınlarına ve suya dayanıklıdırlar. Mükemmel yapıştıkları için yırtık elektrik süpürgesi hortumu için en uygum banttır. Yırtık yeri birleştirdikten sonra gerdirerek en az 6-7 kez etrafından sıkıca sarın. 
    Eğer yapıştıcı kullamak istiyorsanız derby, bally cinsi bir yapıştırıcı kullanın. Bu yapışırıcılar esnek olduğunan bir süre dayanım sağlayacaktır. (Japon yapıştırıcısı kullanmayın.) Yapıştırılacak yüzeyleri temizledikten sonra her iki tarafa da sürün 5 dakika gazın uçmasını bekleyin, sonra yapıştırın üzerine de dolgu olarak biraz sürün ve kıpırdatmadan yaklaşık 24 saat kuruması için bekletin.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

* Adınızı yorumlara yazınız.
* Hesabınız yoksa adsız seçeneğini seçtikten sonra isminizi yazarak yorumunuzu bırakınız
* Yorumların neredeyse tamamı 3 gün içinde yayınlanır.
* Yorumunuzu bulamıyorsanız son yorumlara bakın veya yorum yaptığınız konunun altındaki daha fazlasını yükle veya yükleniyor yazısına tıklayınız.
* Yorumunuz yayınlanmadıysa uygun değildir veya uzmanlığımız dışındadır.